У Луцьку менше скаржаться на неприємний запах у місті


Протягом останнього часу в місті Луцьку зменшилася кількість звернень від містян щодо неприємного запаху в повітрі.

Про це йшлося 10 вересня під час оперативної наради в Луцькій міській раді.

Директорка департаменту ЦНАП Лариса Карп як відзначила, що протягом 12 серпня – 8 вересня на групу оперативного реагування надійшло значно менше повідомлень щодо неприємного запаху.

«Приємно зауважити, що протягом звітного періоду значно зменшилася кількість дзвінків щодо неприємного запаху в повітрі. З цього приводу працівникам відділу екології було передано 91 повідомлення», – сказала Лариса Карп’як.

Нагадаємо, у рамках заходів Луцької міської ради, яка та зобов’язується виконати, аби контролювати виникнення неприємних запахів у місті, заплановано облаштувати стаціонарну станцію заборів повітря, встановити в критичних пунктах відеокамери, а також провести незалежний екологічний аудит.

Як повідомлялося, однією з головних причин смороду в Луцьку було те, що завод «БІО ПЕК» зливав відходи у міську каналізацію та на поля фільтрації цукрового заводу. З 15 липня поля фільтрації засипають ґрунтом і вапном, а також тривають роботи зі знезараження рідин.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/u-lutsku-menshe-skarzhatsia-na-nepryyemnyy-zapakh-u-misti/” Об этом сообщает colxoz.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя