У Панамі порушили кримінальну справу проти Порошенка


Спеціальний прокурор республіки Панама порушив кримінальну справу щодо Петра Порошенка за ст. 254 Кримінального Кодексу Панами – злочин проти економічного порядку у вигляді відмивання злочинних доходів.

Як повідомив юрист Андрій Портнов у своєму телеграм-каналі, цьому передував його письмовий аффідавіт – свідчення під присягою про те, що Порошенко і його оточення використовували Панаму для приховування злочинних доходів, активів і власності, несплати податків до українського бюджету і відмивання вкрадених в Україні коштів.

Читати ще: ОФШОРИ ПОРОШЕНКА: ПІД ЧАС ЗАПЕКЛИХ БОЇВ НА СХОДІ ПРЕЗИДЕНТ ХОВАВ МІЛЬЙОНИ У ПАНАМІ ТА БЕЛІЗІ

«Влада Панами майже місяць вивчала заяву і прийняла рішення про початок офіційного розслідування. Ми чекаємо їхньої активності в розслідуванні усіх напрямків діяльності компаній Порошенка, його банківських рахунків, торгових і комерційних операцій.

Ми точно знаємо, що його фінансові і торговельні офшорні операції проходили в найтрагічніші дні загибелі українців і після перших результатів розслідування покажемо, як і чим він торгував, коли відправляв українців на війну.

Також ми сподіваємося, що після призначення нового Генерального прокурора України міжнародні служби ГПУ на офіційному рівні звернуться з клопотанням про арешт рахунків і активів Порошенка у всьому світі», — йдеться у повідомленні.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/u-panami-porushyly-kryminalnu-spravu-proty-poroshenka/” Об этом сообщает svitua.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя