На Львівщині відбудеться GranFondoUkraine

Як повідомили у прес-службі ЛОДА, у неділю, 14 липня, у Львівській області відбудеться головна аматорська велоподія року GranFondoUkraine.

Учасники-велосипедисти з усієї України та за-кордону спробують свої сили на двох маршрутах та дистанціях у гірській місцевості. Об этом сообщает ukrday.in.ua со ссылкой на СМИ.


Як розповів організатор заходу віце-президент Львівської міської громадської організації ʺЛьвівський велоклуб ʺLvivbicycleclubʺ Максим Логаш GranFondoUkraine відбувається вже втретє.


ʺВ цьому році очікується 400 учасників, 2 дистанції та 2 категорії, на 120 кілометрів і на 90 кілометрів. Участь можуть взяти всі бажаючі, хто має справний велосипед і відчуває сили проїхати дистанції. Дистанція достатньо складна. Серед учасників географічно представлена вся Україна, також спортсмени за-кордонуʺ, — розповів Максим Логаш.


Дистанція на 120 км пролягатиме через Старий Самбір – Сянки – Старий Самбір, набір висоти понад 1700 м. Маршрут на 90 км пролягатиме через Старий Самбір – Турку – Старий Самбір.


Унікальність велоподії GranFondoUkraine полягає у поєднанні професійного і любительського спорту.


ʺАктивний спосіб життя – це основне, що потрібно учасникам змагань і аматори, які починають займатися велосипедним рухом мають можливість подивитись на хороших професійних спортсменів, які будуть брати участь в цьому змаганні. Змагання забезпечуватимуть кваліфіковані суддіʺ,- розповів віце-президент Львівської обласної федерації велосипедного спорту Володимир Набойщіков.


Старт змагань о 10:45 год у Старому Самборі.


Захід відбувається за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.


ʺДля організації заходу такого формату потрібні мотивовані люди, гори і дороги. Якщо говорити про дороги, то траса Львів-Ужгород була включена до перспективного плану облаштування доріг Львівщини і відремонтована, відтак сьогодні вона підходить до проведення змагань такого формату. Захід GranFondoUkraine є одним з тих, які ми будемо підтримувати. Окрім організаційних речей, ми надаємо фінансову підтримку і намагаємось зробити його медійно цікавим. Такий захід є надзвичайно потрібен Львівщині, адже ми докладаємо зусиль, щоб зробити Львівщину туристичною дистанацією, яка б заохочувала відвідувати область спортсменів. І ми бачимо, що цей захід не лише зацікавлює учасників, але й місцеве населенняʺ,- розповів начальник управління Роман Хім’як.


Додамо, що Gran Fondo – це формат багатокілометрових вело заїздів, що був започаткований в Італії і набув популярності у багатьох країнах Європи, а останнім часом – і на інших континентах.


Першим Gran Fondo став старт Nove Colli, організований в італійському приморському містечку Чезенатіко у 1970 році. Сьогодні найпопулярніші європейські Gran Fondo збирають по 10-12 тисяч учасників і перетворюються на справжні спортивні свята.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/na_lvivshchyni_vidbudetsya_granfondoukraine_320868.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя