У львівських школах відремонтують три басейни

Цього року у Львові коштом міста буде відремонтовано три басейни у школах. Про це сьогодні, 9 липня, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Загалом у навчальних закладах міста Львова нараховується 28 басейнів, з яких 24 у школах та 4 у садках. Серед цих басейнів є 19 діючих та 9, що потребують капітального ремонту. З них в ремонті є три басейни: СЗШ № 86, № 29, № 72. Крім цього в попередні роки виготовлено проектно-кошторисну документацію на ремонт 4-х басейнів: у ПШ «Первоцвіт», ліцеї ім. І. Пулюя, СЗШ № 43 та ДНЗ № 57. Об этом сообщает unitpost.in.ua со ссылкой на СМИ.


Вартість капітального ремонту одного басейну в школі становить близько 9 млн₴ Загалом на ремонт басейнів у 2019 році передбачено кошти в сумі 2,4 млн. грн (для ремонту басейнів у СЗШ № 86, 29, 72).


У 2019 році на галузь освіти в бюджеті передбачено 227,3 млн.₴, що включає в себе кошти на відновлення роботи дошкільних навчальних закладів, які тривалий час не використовувались за призначенням, капітальні ремонти басейнів, спортивної інфраструктури (майданчики, стадіони та спортивні зали), ремонт та заміна вікон, санвузлів, харчоблоків, ремонти інженерних мереж (опалення, вентиляція, каналізація, водопостачання) та інші необхідні роботи.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvivskyh_shkolah_vidremontuyut_try_baseyny_320787.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя